Tanie domki Bieszczady

0
116

Warto wypoczywać w Bieszczadach

Bieszczady znane są – przynajmniej ze słyszenia – każdemu z nas. Wiele osób uznaje te góry jako jedne z najpiękniejszych w Europie. Nie są bardzo wysokie, dlatego wędrówka po nich nie jest tak trudna jak wędrówka po szlakach górskich w Tatrach. Wypoczynek w Bieszczadach można polecić każdemu. Ci, którzy jadą tam po raz pierwszy muszą jednak się zastanowić, który rejon Bieszczad wybrać i co najpierw zobaczyć. Jako miejsce noclegowe warto wybrać Ustrzyki Górne. Stamtąd można dotrzeć w najpiękniejsze rejony Bieszczad.

Baza noclegowa

Ustrzyki Górne to rejon, w którym nie brakuje miejsc noclegowych. Dostępne są zarówno pokoje do wynajęcia jak i tanie domki Bieszczady. Co równie ważne, nie brakuje w tych rejonach sklepów i barów, dlatego odchodzi problem z żywieniem. Zawsze można coś zjeść na miejscu lub kupić w sklepie i przygotować. W bardziej dzikich rejonach Bieszczad zakupy mogą stanowić prawdziwe wyzwanie.

Warto pojechać w Bieszczady choć na kilka dni

Weekendowy wyjazd w Bieszczady oczywiście ma sens, ale chcąc poznać ten rejon lepiej, warto zarezerwować sobie nieco więcej czasu. Wskazany jest wyjazd choćby na kilka dni. Ten czas pozwoli zarówno pochodzić po górach, jak i pozwiedzać najbliższą okolicę. Poleca się między innymi objechanie wielkiej i małej pętli bieszczadzkiej. Wielka Pętla Bieszczadzka ma około 70 km, mała około 30. To drogi prowadzące przez najpiękniejsze rejony Bieszczad. Każdy powinien je zobaczyć.