Białe listwy przypodłogowe Creativa

0
63

Jaki kolor listwy przypodłogowej

Listwa przypodłogowa to świetny element sztukaterii. Nie jest to tylko element dekoracyjny. Znany od bardzo dawna. Jest to fragment materiału wykańczający pomieszczenie między ścianą a podłogą. Pokój lepiej przez to wygląda.
Jakie listwy można stosować?
W praktyce różne. Na rynku jest dostępnych wiele modeli. Wykonane są z różnych materiałów. Rzadziej już robi się je z drewna. Częstszym materiałem jest polistyren utwardzony. Twardy i mocny materiał, który doskonale nadaje się do produkcji listew.
Spotkać można listwy różnych producentów w różnych kolorach czy wzorach. Są listwy imitujące drzewo, plastikowe listwy w różnych kolorach. Białe, niebieskie, zielone, beżowe i inne. Każda może być wykorzystana i dobrana w zależności jak wykończone jest pomieszczenie. Mogą pasować lepiej lub gorzej. Jednak wydaje się, że białe listwy przypodłogowe Creativa najlepiej do każdego rodzaju pomieszczeń pasują. Biały kolor będzie pasował do białej, granatowej, czerwonej i w każdym innym kolorze pomalowanej ściany. Biała listwa dodatkowo współgrać będzie z jaśniejszą i z ciemniejszą podłogą zrobioną z desek czy płytek.
Biały kolor będzie stanowił neutralny łącznik kolorystyczny ściany i podłogi. Wpłynie to na ładny wygląd pomieszczenia.